Informacje

Data:
03-05.06.2022


Lokalizacja:
Kortowo Tennis Club – ul. Kotowo 62, 60-009 Poznań
TT Świerczewo – Nizinna 38, 61-424 Poznań (obiekt pomocniczy)


Patronat Honorowy:
Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP i Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN


Honorowy Komitet Organizacyjny:
Bartłomiej Brzózka, Karol Fiedor i Piotr Fischer


Kategorie:
turniej singlowy
– mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+
– kobiety open
turniej deblowy
– mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+
– kobiety open
turniej mikstowy – kategoria open


Istnieje możliwość startu w turnieju singlowym, turnieju deblowym, turnieju mikstowym lub w dowolnej konfiguracji DWÓCH spośród w/w turniejów (UWAGA – czasem będzie to oznaczało konieczność rozegrania kilka meczów dziennie). Nie ma możliwości udziału w trzech turniejach.


Zgłoszenia:
rejestracja za pośrednictwem formularza na stronie


Termin zgłoszeń:
do wyczerpania limitu miejsc

Zasady udziału:
udział mają tylko amatorzy, czynni zawodowo architekci (lub członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP), którzy nie byli notowani na listach PZT w przeciągu ostatnich 10 lat, ani nie mają jakiegokolwiek zawodowego kontaktu z tą dyscypliną sportu, opłata startowa za udział w Mistrzostwach – 100 PLN


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia.


Zakwaterowanie:
we własnym zakresie – transfer podczas imprezy będzie zapewniony między Kortowem a Hotelami Sunny, Poznańskim, Max oraz Grand Royal Hotel Conference & Spa


Turniej Pierwszego Kroku:
Na Turniej Pierwszego Kroku zapraszamy osoby, które już przynajmniej dwa razy brały udział w organizowanej w poprzednich latach Akademii Tenisa lub niedawno rozpoczęły naukę tenisa. Turniej Pierwszego Kroku będzie rozgrywany w systemie grupowym, piłkami o lekko obniżonej sprężystości. Wstępem do Turnieju Pierwszego Kroku będzie szkolenie z liczenia punktów.
Turniej Pierwszego Kroku nie jest organizowany w randze Mistrzostw Polski Architektów w Tenisie.
Koszt udziału w Turnieju Pierwszego Kroku to 100 PLN, przy czym Architekci biorący w nim udział są pełnoprawnym uczestnikami całej imprezy i mogą uczestniczyć we wszystkich elementach programu głównego. Organizatorzy zapewniają uczestnikom rakiety tenisowe na czas meczów turniejowych.


Akademia Tenisa:
Na Akademię Tenisa zapraszamy wszystkich architektów którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tenisem, w ramach Akademii organizowanej przy okazji XXXI Mistrzostw Polski Architektów w Tenisie.
Podczas intensywnych sesji organizatorzy zapewnią atrakcyjny program treningowy, który będzie wpleciony w cały program towarzyszący imprezy.
Koszt udziału w Akademii to 100 PLN, przy czym Architekci biorący w niej udział są pełnoprawnym uczestnikami całej imprezy i mogą uczestniczyć we wszystkich elementach programu głównego. Organizatorzy zapewniają uczestnikom rakiety tenisowe na czas zajęć w ramach Akademii.
O przyjęciu do Akademii będzie decydować kolejność zgłoszeń, do wykorzystania limitu miejsc. W pierwszej kolejności na Akademię Tenisa przyjmować będziemy osoby, które nigdy nie brały w niej udziału podczas Tennis Archi Cup lub brały w niej udział jeden raz. Osoby, które brały już udział dwa lub więcej razy w Akademii Tenisa, mogą się zapisać wyłącznie na Turniej Pierwszego Kroku lub Mistrzostwa.


Skontaktuj się z nami
M-Active Sp. z o.o.
ul. Wenedów 11
61-441 Poznań