Informacje

Data:
03.09 – 05.09.2021


Lokalizacja:
Kortowo Tennis Club – ul. Kotowo 62, 60-009 Poznań
TT Świerczewo – Nizinna 38, 61-424 Poznań (obiekt pomocniczy)


Patronat Honorowy:
Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP i Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN


Honorowy Komitet Organizacyjny:
Bartłomiej Brzózka, Karol Fiedor i Piotr Fischer


Kategorie:
turniej singlowy
– mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+
– kobiety open
turniej deblowy
– mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+
– kobiety open
turniej mikstowy – kategoria open


Istnieje możliwość startu w turnieju singlowym, turnieju deblowym, turnieju mikstowym lub w dowolnej konfiguracji DWÓCH spośród w/w turniejów (UWAGA – czasem będzie to oznaczało konieczność rozegrania kilka meczów dziennie). Nie ma możliwości udziału w trzech turniejach.


Zgłoszenia:
rejestracja za pośrednictwem formularza na stronie


Termin zgłoszeń:
do wyczerpania limitu miejsc

Zasady udziału:
udział mają tylko amatorzy, czynni zawodowo architekci (lub członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP), którzy nie byli notowani na listach PZT w przeciągu ostatnich 10 lat, ani nie mają jakiegokolwiek zawodowego kontaktu z tą dyscypliną sportu, opłata startowa za udział w Mistrzostwach – 100 PLN


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia.


Zakwaterowanie:
we własnym zakresie – transfer podczas imprezy będzie zapewniony między Kortowem a Hotelami Poznańskim, Max oraz Grand Royal Hotel Conference & Spa (UWAGA – jeśli bliżej imprezy Hotel Sunny będzie funkcjonował, będziemy również wykonywali transfery z tego obiektu)


Turniej Pierwszego Kroku:
Na Turniej Pierwszego Kroku zapraszamy osoby, które już przynajmniej dwa razy brały udział w organizowanej w poprzednich latach Akademii Tenisa lub niedawno rozpoczęły naukę tenisa. Turniej Pierwszego Kroku będzie rozgrywany w systemie grupowym, piłkami o lekko obniżonej sprężystości. Wstępem do Turnieju Pierwszego Kroku będzie szkolenie z liczenia punktów.
Turniej Pierwszego Kroku nie jest organizowany w randze Mistrzostw Polski Architektów w Tenisie.
Koszt udziału w Turnieju Pierwszego Kroku to 100 PLN, przy czym Architekci biorący w nim udział są pełnoprawnym uczestnikami całej imprezy i mogą uczestniczyć we wszystkich elementach programu głównego. Organizatorzy zapewniają uczestnikom rakiety tenisowe na czas meczów turniejowych.


Akademia Tenisa:
Ze względu na brak wiedzy odnośnie obostrzeń epidemicznych panujących w czasie odbywania się imprezy, organizatorzy postanowili, że ewentualne zapisy na Akademię Tenisa odbędą się bliżej terminu wydarzenia. W momencie otwarcia zapisów w maju 2021, odbywanie się Akademii Tenisa podczas Tennis Archi Cup 2021 jest zawieszone.


Skontaktuj się z nami
M-Active Sp. z o.o.
ul. Wenedów 11
61-441 Poznań